Olga Kozierowska na Grand Businesswoman Congress! Poznaj szczegółowy program Kongresu!

Inspirujące historie, wiedza i doświadczenie, ogromna porcja motywacji do działania- to wszystko zebrane w jedną całość tworzą wyjątkowe miejsce spotkania dla Kobiet Sukcesu. Już 9 października wszystkie przedsiębiorcze i ambitne Kobiety, które nie boją się każdego dnia małymi krokami walczyć o swoje marzenia, Kobiety zainteresowane aktualnymi trendami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania, promocji biznesu oraz sprzedaży- spotkają się podczas elitarnego Kongresu!
Program przewiduje wiele motywujących, porywających prelekcji opartych na własnym doświadczeniu ekspertów, którzy zaszczycą nas swoją obecnością i podczas wykładów oraz case study, przedstawią wiele pasjonujących sposobów jak osiągnąć sukces w branży.
W gronie znamienitych Kobiet Sukcesu, nie mogło zabraknąć Olgi Kozierowskiej, która wygłosi dla Państwa temat: ,Zarzadzanie w różnorodności”. Podczas prelekcji opowie o roli liderów w budowaniu i wpieraniu polityki diversity&inclusion, o tym jak wykorzystać potencjał wspólny w budowaniu silniejszej organizacji i osiąganiu lepszych wyników finansowych- na przykładach dobrych praktyk.
Olga Kozierowska – trener biznesu, dziennikarka, mentorka, ekspertka od życiowych zmian. Współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Od ponad 10 lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce. Absolwentka University of Plymouth i Amsterdam School of Business. Do 2009 roku związana z międzynarodowymi korporacjami KLM, Unilever, DPD i GeoPost. Piastowała stanowiska menedżerskie, w tym regionalne, odpowiadając za Marketing i Komunikację w 14 krajach regionu CSEE. Certyfikowany trener metody Points of You®
Prowadzi autorskie audycje na antenie radia Chilli Zet. Felietonistka, autorka trzech książek, audiobooka „21 Dni Przebudzenie” oraz cyklu „Update” na audioteka.pl. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2. Od lat szkoli kobiety bazując na praktycznej wiedzy, badaniach w zakresie identyfikacji potrzeb rozwojowych kobiet w Polsce i na świecie oraz doświadczeniach własnych. Inicjatorka ogólnopolskiego konkursu Bizneswoman Roku. Pomysłodawczyni aplikacji mobilnej MyOla i programu Sukces TO JA aktywizującego zawodowo kobiety. Współtwórczyni klubu Champions of Change działającego na rzecz rozwoju i wdrażania polityki diversity&inclusion w największych firmach w Polsce.
Laureatka wielu prestiżowych nagród. W 2014 roku trafiła do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat, a w 2018 otrzymała prestiżową nagrodę Women’s Tertiary European Award.
Prywatnie jest mamą trójki dzieci.
Grand Businesswoman Congress to przede wszystkim doskonała okazja do dialogu oraz wymiany doświadczeń pomiędzy Uczestnikami a Prelegentami, a także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.