O GRAND BUSINESSWOMAN CONGRESS

Już 9 października w Sound Garden Hotel odbędzie się premierowa edycja wyjątkowego wydarzenia skierowanego do wszystkich Kobiet. Silnych, niezależnych Kobiet Biznesu, które każdego dnia dążą do realizacji swoich założeń oraz celów, przebijając szklany sufit przeciwności i przeszkód, nie boją się sięgać po więcej. Marzenia przekuwają w działanie, porażki w wyzwania i udowadniają całemu światu, że nie istnieje stwierdzenie: NIE MOŻNA.

Grand Businesswoman Congress to nie tylko spotkanie na szczycie umożliwiające pozyskanie ogromnej wiedzy merytorycznej, poszerzenia horyzontów zawodowych, to także idealna i niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych wartościowych relacji biznesowych przy filiżance świeżo palonej kawy i deserze. Praktycznie, z klasą i przyjemnością- w tym tonie utrzymany będzie charakter Kongresu.
Wiedza przedstawiona na Kongresie, to skondensowana i wyselekcjonowana porcja informacji, przedstawiona przez znamienite businesswoman na podstawie zdobytego doświadczenia. Tematyka spotkania oscylować będzie wokół dążenia do sukcesu, a w tym: polityki diversity & inclusion, wiedzy jak przebić szklany sufit, zgłębienia technik sprzedaży- dzięki którym firma zwiększy obecne obroty, przedstawienia zbioru najważniejszych a zarazem najcięższych wyzwań stojących przed współczesnymi szefami. Wysłuchamy także inspiracji Kobiet przedsiębiorczych w rozwoju ich własnych firm i zwiększaniu skali działania. Porozmawiamy o produktywności w życiu i biznesie, odpowiadając na pytanie JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES I BALANS W DRODZE NA SAM SZCZYT.

Wznieś się na wyżyny kariery, nie bój się sięgać dalej- nie tylko wzrokiem. Kongres to idealne miejsce, gdzie spotkają się wszystkie przedsiębiorcze i ambitne Kobiety, które nie boją się wyznaczać nowych celów, zainteresowane aktualnymi trendami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania, promocji biznesu oraz sprzedaży. To przede wszystkim doskonała okazja do dialogu oraz wymiany doświadczeń pomiędzy Uczestnikami, a także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Co czeka nas podczas Grand Businesswoman Congress?
Jak stworzyć komunikację opartą na szacunku? Jak asertywnie dbać o swoje interesy? Jak przyciągnąć morze kandydatów i wyciągnąć z nich perły rekrutacyjne? Jak zbudować silna i stabilną firmę? Jak zaplanować proces sprzedaży i tym samym zwiększyć obroty firmy o ponad połowę? Jak zarządzać zespołem, podejmować decyzje. Jak wykorzystać wspólny potencjał w budowaniu silniejszej organizacji… na te oraz inne pytania podczas jednego dnia swoją wiedzą podzielą się z Państwem między innymi Kamila Rowińska, Olga Kozierowska, Barbara Piasek, Natalia Bogan, Edyta Kurek oraz Bogdan Sosnowski.
Inspirujące historie, wiedza i doświadczenie, pozytywna energia, poczucie przynależności do silnych i niezależnych Kobiet i oczywiście najlepiej wypalana kawa w Warszawie! To wszystko już 9 października, podczas Grand Businesswoman Congress.