Nowa data wydarzenia

Szanowni Państwo,

Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich współpracujących z nami podmiotów i jakość imprez, które organizujemy. Dbamy o najmniejsze szczegóły i doprowadzamy je do perfekcji ku satysfakcji zarówno odwiedzających, jak i wystawców.

Sytuacja pandemiczna w 2020 roku mocno uderzyła w branżę eventową. Lockdown, ograniczenia prawne, ale przede wszystkim ludzki strach i stawianie zdrowia na pierwszym miejscu spowodowały, że jako firma dbająca o uczestników imprez i kontrahentów, postanowiliśmy część eventów przenieść na kolejny rok.
Dotyczy to przede wszystkim wydarzeń debiutujących na polskiej scenie targowej i konferencyjnej. Chcemy mieć pewność, że obostrzenia nie ograniczą możliwości rozwinięcia ich pełnego potencjału. Liczymy również na to, że pierwsze edycje eventów kojarzyć się będą z ich założeniami – łączniem biznesów, poszukiwaniem nowych inwestorów dla wszystkich partnerów, jak również konferencjami, podczas których przedstawiane są zarówno najnowsze trendy w poszczególnych dziedzinach, jak i praktyczne rady eksperckie.

Event Grand Business Woman Congress chcieliśmy przełożyć na wrzesień. Ostatecznie, po rozmowach z Państwem i Prelegentami postanowiliśmy pozostawić Grand Businesswoman Congress jako wydarzenie majowe. Przez czynniki niezależne od nas nie byliśmy w stanie zagwarantować takiego samego składu prelegentów, jak w pierwotnym terminie. Spotykamy się za to 14 maja 2021 w Sound Garden Hotel, łącząc silne kobiety biznesu. Zapewniamy – to nie tylko spotkanie na szczycie tych z nich, które wiedzą, jak realizować swoje marzenia, ale także możliwość nawiązania nowych, biznesowych znajomości, które pozostaną na lata!
Zakupione bilety będą obowiązywały w nowym terminie i wciąż pozostają ważne. Godziny trwania wydarzenia pozostają bez zmian.


Życzymy Państwu i Rodzinom wytrwałości i zdrowia w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.