Jak zaplanować proces sprzedaży i kilkukrotnie zwiększyć obecne obroty?

Jest to temat stale wychodzący naprzeciw oczekiwaniom, jakie każdego dnia stawia rynek przedsiębiorcom. Sprzedaż obecna jest w każdym sektorze i branży, ale jak zaplanować ów proces, by był efektywny i zwiększyć dwukrotnie obecne obroty firmy?

Czy możliwym jest w jeden dzień uzyskać obroty miesięczne? Oczywiście, ze tak! Barbara Piasek - znamienity praktyk biznesu opowie Państwu podczas Grand Businesswoman Congress jak tego dokonać.

Barbara Piasek- współzałożyciel marek: Wolves Summit, Wolves Gate, See Bloggers, IncredBots. Pracując wcześniej w takich firmach jak m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik zdecydowała się zbudować pierwszą firmę, która była drogą pełną wyzwań, co po niemal dwóch latach skończyło się 7-cyfrową lekcją. Wyciągając lekcje z tego doświadczenia, zmieniła sposób rozwijania biznesów, dzięki czemu jej stale rosnące firmy, przyciągają klientów z ponad 60 rynków globalnie, czy mają ponad 48 mln zasięgu online. Projekty w jej rękach nabierają tempa. Zdanie „nie da się” nie istnieje w jej słowniku. Lider, sprzedawca relacyjny, buduje silne organizacje nastawione na stałe podnoszenie kompetencji i szybkie skalowanie. Obecnie prowadzi 20-osobowy zespół, w którym cały dział sprzedaży został od podstaw nauczony technik sprzedażowych zarówno do MiŚP, jak i korporacyjnych klientów B2B. Jest także ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet.

Ponadto ogromnym osiągnięciem Barbary Piasek jest niewątpliwie wygenerowany przychód 800 tys zł w ciągu dwóch, startując z nową marką od zera, a ponad 2 mln zł w ciągu pierwszych 10 miesięcy. Brzmi motywująco? I na pewno tej motywacji nie zabraknie podczas prelekcji ,, Jak zaplanować proces sprzedaży, dzięki któremu kilkukrotnie zwiększysz obecne obroty?” Barbara Piasek rzetelnie i w najprostszy sposób nauczy jak w ciągu dnia osiągnąć miesięczne obroty, pokaże jak zrozumieć błędy, które popełnia aż 95% kobiet, które prowadzą własny biznes w sektorze sprzedaży. Przedstawi także niezawodną metodę, dzięki której każda kobieta będzie w stanie realizować nawet kilkaset tysięcy złotych obrotu miesięcznie bez najlepszych przedawców na swoim pokładzie!
Portfolio Barbary Piasek obejmuje takie firmy, jak: TVN, Salesforce,Innogy, PGE, PGNiG, IBM, Facebook, Poczta Polska, Google, LinkedIn, 3M. Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami technologicznymi, startupami i korporacjami w ramach konferencji Wolves Summit z ponad 50 krajów i See Bloggers. Jest autorką podręcznika “The Sales Gate. Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży.”, który uczy technik pomagających finalizować każdą sprzedaż. Jest także współautorką i inicjatorką podręcznika “Startup Manual”, wyczerpującego źródła wiedzy na temat wszystkich aspektów funkcjonowania startupów. Publikuje swoje artykuły na blogu barbarapiasek.innpoland.pl oraz występuje w stacjach telewizyjnych, m.in. TVP Gdańsk, TVN24, TVN BiŚ.
Energia, pewność siebie i determinacja, z pewnością cechy, które wyróżniają Barbarę Piasek i tym samym pragnie zarazić Kobiety Biznesu, pokazując im, ze sukces jest na wyciagnięcie ręki. Potrzebuje jedynie odpowiednich narzędzi.