JAK BYĆ KOBIETĄ ASERTYWNĄ W BIZNESIE?

Grand Businesswoman Congress skierowany jest do każdej kobiety, która pragnie w życiu wyjść poza odgórnie narzucone schematy i sięgać po więcej, dążąc na same szczyty! Program kongresu opiewa w same znamienitości branżowe, tym samym nie mogło zabraknąć wyjątkowej Kobiety Sukcesu, jaką jest niewątpliwie Kamila Rowińska.
Swoje doświadczenie opiera na nieustannie kontynuowanej edukacji. Jest Absolwentką Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching. Przez 13 lat współpracowała z firmą Oriflame Sweden w charakterze Dyrektora Klubu Oriflame. Zbudowała jeden z efektywniejszych zespołów w Polsce, dołączając do grupy najskuteczniejszych Liderów Oriflame na świecie. Zarządzając zespołem 3500 osób doskonaliła swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Swoją karierę w tym obszarze zakończyła w 2010r, aby w pełni móc oddać się działalności doradczej i coachingowej. Jest także współzałożycielem studiów podyplomowych i wykładowcą “Psychologicznych aspektów działalności w network marketingu” oraz “Zarządzania poprzez coaching” w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.
W swoim wystąpieniu Kamila Rowińska opowie co oznacza ,,KOBIETA ASERTYWNA W BIZNESIE”. Zwróci uwagę na to, jak stworzyć komunikację opartą na szacunku, jak dbać o swoje interesy w sposób asertywny i jak radzić sobie z trudnymi emocjami, i rozwiązywać konfliktowe sytuacje. Poruszy także kwestie dotyczące rozpoznawania krytyki aluzyjnej i podpowie jak na nią reagować. Czy asertywność można wykorzystać w budowaniu zespołu i zarządzaniu nim? Oczywiście, ze tak i na pytanie W JAKI SPOSÓB także uczestnicy Grand Businesswoman Congress uzyskają odpowiedź.
Kamila Rowińska pracuje głownie z klientami indywidualnymi oraz właścicielami przedsiębiorstw, ceniąc ich osobiste zaangażowanie w proces coachingowy. Wartości jakimi się kieruje to: wiara, rodzina, miłość, odwaga, rozwój, rzetelność.
Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalną okazję jaką jest dzień w gronie ekspertów, którzy skutecznie przedstawią swoje sposoby na osiągnięcie skuteczności w życiu i biznesie- czyli jak osiągnąć sukces i balans w drodze na sam szczyt.

Szczegółowy program Kongresu znajdziecie Państwo pod adresem: https://grandwomancongress.pl/program