Bogdan Sosnowski i KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI- czym są i jak je w sobie pielęgnować?

Bogdan Sosnowski- właściciel Sosnowski Consulting, były Direct Sales Director P4 Sp. z o.o. ( PLAY), coach ICC, master NLP, odpowiedzialny za powstanie, budowę i rozwój kanału franczyzowego Doradców Biznesowych PLAY ( 750 osób). Praktyk z zapleczem dydaktycznym, trener, doradca, mówca inspiracyjny, specjalizuje się w strategii i wdrażania zmian, budowaniu zespołów, procesach sprzedażowych- podczas Grand Businesswoman Congress opowie Państwu o pożądanych ,,KOMPETENCJACH PRZYSZŁOŚCI”.
Grand Businesswoman Congress to idealna okazja, by pozyskać wiedzę od ekspertów, którzy na co dzień pracują na swój sukces oraz pomagają w jego osiągnięciu wielu osobom i firmom. Poprzez swoje doświadczenie i praktyczne przykłady pokażą Państwu jak kierować swoimi działaniami i na co zwracać uwagę, by nasze poczynania okazały się wartościowe.
Bogdan Sosnowski opowie jak budować środowisko kreatywne i rozwiązywać złożone problemy- jak myśleć krytycznie? Czym jest świat Artificial Intelligence- pojęcie zjawiska jako innowacji na rynku. Podczas prelekcji nie może również zabraknąć tematu zarządzania zespołem, jako przewagi- jak inspirować i motywować zespół, by pracował efektywnie, jak przydzielać role w zespole, by wydobyć z pracowników wszystko co najlepsze. Kluczowym i podstawowym elementem w zarządzaniu, jest samorozwój, tym samym kwestie takie jak inteligencja emocjonalna- sposoby na rozwój EQ, ocena i decyzyjność- jak podejmować ów decyzje w świecie VUCA, komunikacja pozytywna, uważność w słuchaniu, jak rozwijać w sobie zdolność do adaptacji i dostosowanie do zmian?
Wszystkie powyższe przyszłościowe aspekty zostaną poruszone właśnie przez Bogdana Sosnowskiego, który występuje na scenach Brian Tracy International, Sales Angels, National Sales Congress, tworzy programy szkoleniowe dla firm, analizuje działające już zespoły sprzedaży oraz doradza w zakresie strategii spółek, strategii sprzedażowych, rekrutacji oraz budowania procesów i zwiększania efektywności sprzedaży. Jego mottem zawodowym jest: Rozwój managerów na wielu płaszczyznach – co oznacza podnoszenie ich kwalifikacji i efektywności.
W swojej karierze zaprojektował i przeprowadził autorskie warsztaty rozwoju managerów – program KPP (Koordynatorów Partnerów Play) oraz warsztaty rozwoju liderów (Leader Program Play). Zrealizował szkolenia Personal Branding w procesie sprzedaży nieruchomości szkoląc agentów największych biur nieruchomości w południowej Polsce.
Grand Businesswoman Congress to wiedza i doświadczenie, ogromna porcja motywacji przekazane w praktyczny i sprawdzony sposób, w jednym miejscu i czasie. To także doskonała okazja do dialogu oraz wymiany doświadczeń pomiędzy Uczestnikami a Prelegentami, a także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.